Pidgin 2.10.7 Ücretsiz İndir

Eklenme: Ağustos 10th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
26 views

Pidgin sayesinde farklı protokollerde konuştuğunuz arkadaşlarınızla tek bir platforma toplayarak konuşma sağlamaktadır. Karmaşıklıktan kurtarmak için bu uygulama kullanılabilir. Messenger’dan konuşurken aynı yerde Yahoo daki arkadaşınızlada görüşebilirsiniz.

pidgin

 

Çok Hesap Kullanımlı Anlık Mesajlaşma Programı

Pidgin (eski ismiyle Gaim) Linux, Mac OS X ve Windows işletim sistemlerinin tümünde çalışabilen, çoklu protokol destekli bir anlık mesajlaşma programı. AIMICQWLM, Yahoo!, IRCBonjourGadu-Gadu, ve Zephyr gibi birçok popüler ağı destekleyen Pidgin ile artık tek bir arayüz üzerinde birçok mesajlaşma programındaki hesaplarınızı birleştirebileceksiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Pidgin ile kullanıcılar birden çok hesap ile birden çok anlık mesajlaşma ağına aynı anda bağlanabiliyor. Bu demek oluyorki aynı anda aynı arayüz ve program ile hem MSN Messenger’daki arkadaşlarınızla hem de Yahoo Messenger’daki arkadaşlarınızla konuşabileceksiniz veya dilerseniz bu iki işlemin yanında aynı anda IRC kanallarında da bulunabileceksiniz.

Pidgin çalıştığı ağların nerdeyse çoğu özelliğini destekliyor. Dosya transferi, bilgisayar başında değilken otomatik mesaj yazma, tuşlama bildirileri, ve MSN pencere kapatma bildirisi gibi özelliklere Pidgin ile sahip olurken ayrıca bunların dışında bir çok değişik özellik ve seçenekte program tarafından size sağlanıyor.

Not: Programı Türkçe olarak kullanmak için kurulum sırasında “Choose Components” bölümüne geldiğimizde listedeki “Localization” başlığının alt bölümündeki “tr” kutucuğunu işaretleyip, yüklemeyi o şekilde gerçekleştirmek gerekmektedir.

Lisans: Freeware/Ücretsiz

Yayımcı: The Pidgin Team

Boyut: 9 MB

Dil: Türkçe

Sistem: Windows XP/Vista/7

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146