Picture Cutout Guide Lite 3.1.3 İndir – Resim Kesme ve Fotomontaj Uygulaması Download

Eklenme: Ocak 10th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
363 views

Picture Cutout Guide Lite, programı sayesinde fotoğraflarınız da istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Program herkesin istediği rahatlıkla çalıştırabileceği ve kolaylık yapabileceği kullanabileceği, resim düzenleme programıdır. Her seviyeden kullanıcı çok rahat bir şekilde bu programı kullanabilir, amatör kullanıcıların bile bu program sayesinde hiç zorlanmadan fotoğrafların da her türlü foto montajı yapıp eğlenebileceği bir programdır.

Picture Cutout Guide Lite resim üzerinde her türlü değişikliği çok rahat yapmanızı sağlar, bunların yanında resim ve fotoğraflarınızın arka planlarını da düzeltmenizi ve kendi istediğiniz sevdiğiniz arka planı koymaya hatta fotoğrafınızı kolajlamasını bile yapmanıza izin vermektedir. Programı kullanırken sadece fotoğraf düzenlemek değil aynı zaman da size de bir şeyler öğretmektedir. Efektleri ve grafikleri nasıl kullanabileceğiniz konusunda size fikir vermektedir.

Sponsorlu Baglantilarlar

picture-cutout-guide-full1

Picture Cutout Guide Lite programında ayrıca diğer fotoğraf düzenleme programında olduğu gibi kırpma, büyütme, yazı eklem e döndürme gibi özellikler bulunmaktadır. JPG, TIFF, PNG ve BMP gibi dosya uzantılarıyla kayıt edilmektedir.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 4.05 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: Two Pilots

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146