Picture Collage Maker Pro4.0.5 İndir – Kolaj Hazırlama Programı Download –

Eklenme: Ocak 2nd, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
620 views

Kolaj düz bir yerin üzerine yapıştırılan gazete ya da kağıttan yapılan resim manasına gelmektedir. Picture Collage Marker Pro, programı uzun ve yorucu olan bu kolaj uygulamasının siz kolay bir şekilde yapma imkanı sağlamaktadır. Kullanımı çok rahat olan bu program her türlü kolaj yapımın çok rahat bir şekilde her türlü kullanıcının yapması sağlayabilir. Her kullanıcın profesyonel kolajcı gibi kolaj yapmasını sağlar.

Picture Collage Marker Pro, programı sadece kolaj yapılması için değil aynı zamanda, davetiye, takvim, albüm, resim,  tebrik kartlarının da kolaylıkla yapılmasını sağlamaktadır.

Picture Collage Marker Pro, kullanıcıların hepsinin rahat ve basit bir şekilde kullanmasının yanında, profesyonel gibi kolaj, davetiye albüm yapmasını sağlamaktadır. her türlü kolaylığı kullanıcısına sağlamaktadır. Programın kullanımı da rehber halinde program içerisinde verilmiştir. herkesin sıfırdan rahat şekilde kolaj hazırlamasına olanak sağlamaktadır.

Sponsorlu Baglantilarlar

Bir kolajı rahat bir şekilde en baştan kendi istediğiniz şekilde yapmak istediğiniz program da her türlü uygulama bulunduğu için en baştan kolaj da yapabilirsiniz.

BMP, JPG, JPEG, GIF, PNG, TGA, TIF ve TIFF resim formatlarını destekleyen program, sizin istediğiniz gibi fotoğraf ve resim koleksiyonu oluşturmanızı sağlamaktadır.

collage pro

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 102.3 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: PearlMountain Software

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146