Photo Sphere Camera İndir – iOS – iPhone İçin 360 Derece Fotoğraf Çekme Uygulaması

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.0.0
Eklenme: Ağustos 21st, 2014
Dil: Türkçe
Boyut: 18.7 MB
Üretici: Google
İS: iPhone (OS)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
66 views

iPhone İçin 360 Derece Fotoğraf Çekme Uygulaması

iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarda kullanabileceğiniz Photo Sphere uygulaması ile 360 derecelik fotoğrafları çekebilir ve Google Maps‘de yayınlayabilirsiniz. Google Maps’de yayınladığınız 360 derecelik fotoğrafları sosyal platformlarda da yayınlayabilir ve arkadaşlarınızın bu çekimleri görmesini sağlayabilirsiniz.

Google tarafından geliştirilen Photo Sphere Camera uygulaması ile çekeceğiniz birbirinden güzel fotoğrafları arkadaşlarınıza gösterebilir ve gezdiğiniz yerlerin fotoğraflarını birçok boyuttan çekerek fotoğraf derinliği katabilirsiniz.

Photo Sphere Camera ile 360 derece fotoğraf nasıl çekilir?

Uygulamayı mobil cihazınıza kurup açtıktan sonra karşınıza bilgilendirme ekranı gelmektedir. Bu ekranda size 360 derecelik fotoğraf çekebilmek için yapmanız gerekenler anlatılmaktadır. Bu anlatılanları uyguladığınız takdir de birbirinden güzel fotoğraflar ortaya çıkacaktır.

Sponsorlu Baglantilarlar

Fotoğraf çekimine başlamak için iPhone mobil cihazınızı yüzünüze yakın ve dik tutmanız gerekmektedir. Bu pozisyona geldikten sonra etrafınızda yavaş şekilde dönerken ekrana gelen sarı yuvarlak üzerine gelerek uygulamanın fotoğraf çekmesini bekleyin ve çektikten sonra aşağı ve yukarı doğru hareket ettirerek yukarda ve aşağıda yer alan sarı yuvarlaklar üzerine gelerek o karelerinde çekilmesini sağlayın. Bu şekilde etrafınızda döndükten sonra Photo Sphere Camera çekilen bu fotoğrafları kolaja alarak 360 derecelik bir fotoğraf ortaya çıkarmaktadır.

photo-sphere-camera-ios-iphone-indir

 

İnndirGezginler Uyarı Paneli: Uygulamayı iPhone 4 sahibiyseniz kullanamazsınız. iPhone 4S ve üst versiyonlarında çalışmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146