PES 2014 Demo İndir – Pro Evolution Soccer 2014 Download

Eklenme: Kasım 7th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
485 views

Konami şirketinin bu sezon çıkardığı  Pro Evolution Soccer 2014 kısaca herkes tarafından bilinen adıyla PES 14 kullanıcılarıyla buluşuyor. Tanıttıkları bu sezon ki versiyonunda kullanıcılarını diğer sezon ki oyuna göre büyük farklılıklar beklemektedir. Yepyeni grafik motoru ile karşımıza çıkan PES 14, fiziki ve animasyon geliştiricileriyle oyun yapısını oldukça değiştirmiş durumdalar. Stad atmosferine kattıkları etkileyici görüntüler, duyarlı kaleci yetenekleri ve oyunculara kattıkları ekstra yetenekler kullanıcılar tarafından oldukça sevilecek gibi görünüyor.

Yeni geliştirilen grafik motoru özellikle yakın çekimler sırasında oyun severleri etkileyecek ayrıntılara sahip. Öyle ki futbolcuların yüzleri eskisine oranla artık çok daha gerçekçi ve daha kapsamlı animasyonlar oyunculara yerleştirilmiş durumda.

Sponsorlu Baglantilarlar

pes-14-demo-indir

PES 2014 ile kullanıcıları bekleyen tek değişiklik tabii ki sadece grafikler değil. Yeni oyunla birlikte geliştirilen çok daha gerçekçi ses efektleri sayesinde stadyumun ve seyircilerin o ateşli atmosferini adeta içinizde hissedeceksiniz. Hatta seyircilerinizin maçın en heyecanlı anlarında karşı takım adına yapacakları tezahüratlar, karşı takım oyuncularının hata yapmasına bile neden olabilecek.

Bu sezon ki oyunda tüm kullanıcıları etkiyecek değişiklikler getirilmiştir. Bu değişiklikler bazılarını olumsuz bazılarını olumlu etkileyebilir. Fakat PES 13 oyununa göre oldukça farklı olduğunu söyleyebiliriz.

Lisans: Deneme Sürümü (DEMO)

Boyut: 1.6 GB

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146