PC Tools Firewall Plus 7.0.0.123 – Güvenlik Duvarı Yazılımı İndir

Eklenme: Ağustos 10th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
41 views

İnternette gezerken gelebilecek her türlü saldırı ve tehlikeye karşı sizi koruyarak internet ortamında daha güvenli bir şekilde gezinmenizi sağlayan bir yazılım olan PC Tools Firewall Plus,  güvenlik ağındaki gelişmişliği ve güvenlik duvarı filtreleme aracı sayesinde trojan ve worm gibi zararlı yazılımlara karşı sizi korur. Dışarıdan gelebilecek her türlü hacker saldırılarıına karşı zararlı her türlü yazılıma bilgisayarınızı tam koruma sağlar.

PC Tools Firewall Plus 7.0.0.123

Sponsorlu Baglantilarlar

İnternet kullanımının hızla yayıldığı şu günlerde, internet tuzaklarının da hızla yayılması bilgisayar kullanıcılarını çeşitli tehlikeler ile karşı karşıya bırakmaktadır. Tüm bu tehlikelerden korunmak ve bilgisayarıların daima güvende kalmasını sağlamak için ek güvenlik duvarı programlara ihtiyaç duyulmaktadır.

PC Tools Firewall, ister amatör olsun ister profesyonel tüm kullanıcılara hitap eden kolay kullanımlı, basit ve tamamen ücretsiz bir program olarak güçlü bir alternatiftir.

Lisans: Freeware/Ücretsiz

Yayımcı: PC Tools

Boyut: 9.8 MB

Dil: İngilizce

Sistem: Windows XP/7/Vista

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146