PC Medkit İndir – Bilgisayar Hatalarını Bulma ve Düzeltme Programı Download

Eklenme: Şubat 21st, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
3.076 views

Bilgisayarlarınızda aldığınız hatalar sıklaşmaya başladıysa ve yüklediğiniz bazı programlar düzgün bir şekilde çalışmıyorsa PC Medkit programı ile bu sorunlara çözüm bulabilirsiniz. PC Medkit programı ile bilgisayarınızın eski hızında olmaması ve buna benzer bir çok sorunu çözebilecek bir sistem aracıdır. Bilgisayar başında saatlerce saydığımız tüm bu hataları düzeltmek için uğraş veriyor ve yaşadığınız zaman kaybı canınızı sıktıysa bu yazılım ile bilgisayarınızda yer alan hataları düzeltebilir ve bilgisayarınızı eski performansınıza geri getirebilirsiniz.

pc-medkit

Sponsorlu Baglantilarlar

Programın içeriğinde yer alan gelişmiş tarama motoru sayesinde bilgisayarınızı tam olarak taratabilir ve hataları tespit edebilirsiniz. Hataları tespit ettikten sonra PC Medkit hataları onarmaya başlar ve sizin için tüm hataları temizler. Hataları temizleme işlemi bittikten sonra bilgisayarınız eski performans ve hızına geri döner ve hatasız bir şekilde bilgisayarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Programın en önemli özelliklerinden biri de hızlı hata düzeltme seçeneğinin yer almasıdır. Bilgisayarınızı sadece iki dakika içerisinde tarar ve bulduğu hataları eksiksiz bir şekilde temizler.Ayrıca veri tabanı desteği bulunan program sayesinde bilgisayarınızda karşılaştığınız hatalara karşı diğer kullanıcıların neler yaptıklarını görebilir ve bu hataları daha tecrübeli bir şekilde yok edebilirsiniz. Hassas tarama seçeneğinin yer aldığı PC Medkit ile bilgisayarınızı daha detaylı bir şekilde taratma imkanı bulabilirsiniz.

Lisans: Deneme Sürümü

Boyut: 5.04 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP

Üretici: Blitware Technology Inc.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146