Papa Pear Saga (iOS) İndir – iPhone ve iPad için Papa Pear Saga Oyunu Download

Eklenme: Ocak 4th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
268 views

Papa Pear Saga, İOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarda oynayabileceğiniz milyonlarca kullanıcı olan eğlenceli ve keyif veren bir bulmaca oyunudur. Candy Crush Saga oyunun yapımcıları olan King.com bu oyunu da yaparak kullanıcılarına yeni bir arayüzde ve yeni bir tarz da eğlence sunmayı hedeflemişlerdir. iPhone ve iPad’lerinizden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Papa Pear Saga oynadıkça eğlencenin arttığı bir oyun olarak tanıtımını yapabiliriz. Oyunda yer alan karekter olarak Papa Pear adındaki cismi fırlatarak havada asılı kalan meyveleri, biberleri ya da fındıkların üzerinde zıplayarak alt kısımda yer alan kavanozlara doğru yol almaktadır. Ayrıca Papa Pear’ı oyun içerisinde ne kadar çok zıplatırsanız o kadar fazla puan toplamış olursunuz.

PapaPearSaga

Sponsorlu Baglantilarlar

Papa Pear Saga oyun oynanış tarzı olarak oldukça basittir. Fakat oyunda ileri ki bölümlere geldikçe yapacağınız stratejiler doğrultusunda oyunu geçmeniz kolaylaşacak. Aksi takdirde oyundaki bölümleri geçmek biraz güç olabilmekte. Oyunda yer alan yüzün üzerindeki bölümleri geçerek arkadaşlarınızla kıyasıya bir yarış içine atılabilirsiniz.

Facebook ile bağlantılı bir şekilde oynayabileceğiniz bu oyunu facebook arkadaşlarınızla sıralama yapabilir ve arkadaşlarınızı geçmek için yapacağınız hamlelerin büyük bir önemi olduğunu belirtmek isteriz.

Oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. Fakat oyun içerisinde yer alan ekstra can ve güçler para ile satın alabileceğiniz tarzda geliştirilmiştir. O hamleleri yapmadığınız takdirde oyunu ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

PapaPearSaga2

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 45.2 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: iPhone (OS)/iPad (OS)

Gereklilik: iOS 4.3 ve üzeri

Üretici: King.com

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146