Pando 2.0.2.1 İndir – Büyük Boyutta Dosya Gönderme Programı Download

Eklenme: Ocak 30th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
432 views

Eminim ki sizlerde yaşamızsınızdır . Bir mail atmanız gerekir ve dosya boyutunun büyük olmasından dolayı gönderemezsiniz. İşte artık buna da çözüm olarak Pando programı üretildi . Tamamen ücretsiz ve arayüzü basit  bir program olan Pando email attachment (eposta ek) sınırlarını atlamanız ve istediğiniz boyutta dosya göndermenizi sağlıyor.

Pando

Pando programı ile 1 GB’a kadar ek dosya yollama imkanına sahipsiniz sadece dosyaylada kalmaksızın klasör olarak bile göndermeniz mümkün.

Sponsorlu Baglantilarlar

Pando aynı zamanda kullandığınız e-posta adresi üzerinden gönderim sağlıyor ve isterseniz dosyalarınızı MySpace, Facebook, Blogger ve buna benzer sosyal ağlardan da yayınlamanıza da olanak sağlıyor. İsterseniz dosyalarınıza şifre koruması yapıp daha güvenli haberleşme sağlayabiliyorsunuz. Anlık iletilerinize ve messenger programınıza da dosya eklemesi yapabiliyorsunuz.

Not: Ücretsiz sürümü ile 7 günlük e-posta paketleri barındıran, web paketlerine ise 30 gün barındıran Pando’nun Pro sürümü ile 5 kat fazla gönderim hızı ve barındırma zamanlarını da 2’ye katlama imkanınız var.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 4.5 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Vista/WinXP/Win2000

Üretici: Pando Network

 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146