Panda Cloud Antivirus 2.2 Ücretsiz İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 24th, 2013
Dil: Türkçe
Boyut: 45.7 MB
Üretici: Panda Security
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
231 views

Diğer tüm antivirüs yazılımlarını bir anlık unutun. Panda Cloud Antivirus yazılımı bilgisayarınıza kurulduktan sonra size varlığını hissettirmeden tüm güvenlik işlemleri yapan güçlü bir yazılımdır. Program içerisinde yapılan virüs veritabanı güncellemelerin de, virüs veya benzer diğer zararlı bir yazılım tehlikesinde programı açıp işlemler yapmanıza artık gerek yok. Panda sizin yerinize herşeyi halledebilecek bir yapıya sahiptir.

Panda Cloud Antivirus 2.2

Sponsorlu Baglantilarlar

 

Türkçe Antivirüs Programı İndir

Bilgisayarınız da istediğiniz işlemleri yapın. İsterseniz oyun oynayın veya bir program üzerinde çalışmalar yapın. Bilgisayar sistemini hiç yormadan çalışabilen Panda antivirüs programı  bilgisayar bilgilerini güvenli tutan ücretsiz bir antivirüs programıdır.Ayrıca kullanılabilir ve basit arayüzüylede kullanıcılardan her zamana tam not almayı başarmıştır.

Yazılım her türlü virüs güvenliğini de sürekli olarak bağlantıda olduğu ve dünyanın en hızlı virüs belirleme sunucularından biri olan Panda sunucularına bağlı olarak sisteminizi en güncel virüs ve zararlı yazılım tehditlerine karşı korur.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146