Oruç İlmihali – Windows Phone İçin Ücretsiz Ramazan Ayı ve Oruç İlmihali İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Haziran 28th, 2014
Dil: Türkçe
Boyut: 1 MB
Üretici: SelamiAsiler
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
16 views

Windows Phone İçin Ücretsiz Ramazan Ayı ve Oruç İlmihali İndir

Oruç İlmihali uygulaması sayesinde Windows Phone kullanıcıları Ramazan ayı boyunca tutulan oruç hakkında bilinmesi gereken tüm bilgilere ulaşabilir. Oruç İlmihali uygulaması ile Ramazan ayı boyunca nefsi terbiye etmek için tutulan orucun nasıl tutulacağı ve orucu zedeleyen ya da orucu bozan maddeler nelerdir gibi soruların cevabını bulabilirsiniz.

Bu ücretsiz uygulama sayesinde Windows Phone kullanıcıları bir çok sitede bilgi aramak yerine Oruç İlmihali uygulaması ile kafanızda oluşan tüm soruların cevabını bulabilirsiniz.

Ramazan ayının başlaması ile birlikte kafanızda oluşan tüm sorulara cevap verebilecek bu harika uygulama sayesinde oruç hakkında tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Ramazan genelde yaz aylarına denk geldiğinden kafamızda onlarca soru işareti olabiliyor. “Denize girersem, su yutarsam orucum bozulur mu?”, “Parfüm sıkma, kolonya, krem sürme orucumu etkiler mi?” gibi soruların yanı sıra kimlerin oruç tutabileceklerini, kimlerin tutamayacaklarını, kaza gereken ve gerekmeyen haller, orucun şartları, orucun vakti ve daha fazlasına bu uygulama üzerinden tek dokunuşla ulaşmanız mümkün.

oruc-ilmihali-windows-phone

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146