Opera 19.0.1326.59 İndir – Ücretsiz Hızlı İnternet Tarayıcısı ve Web Gezgini

Eklenme: Şubat 6th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
216 views

Opera, internet tarayıcısı olarak yenilenen motor ve arayüzü ile kullanıcılarına hızlı gezinme imkanı veren ücretsiz bir tarayıcıdır.İnternet deneyimine yeni bir hava katmayı hedefleyen Opera ile alternatif internet tarayıcıları arasında kendine yer almıştır. Opera tarayıcısı altyapı olaran Chromium ve Blink ile güçlendirmiş ve diğer popüler tarayıcılara kafa tutmaktadır.

Opera tarayıcısını bilgisayarınıza indirip yükledikten sonra tarayıcıyı açtığınızda karşınıza çıkan web tarayıcısı ile nasıl diğer tarayıcıdan farklı olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Karşımıza çıkan Hızlı Erişim, Pano ve Keşfet sekmeleri ile internet kullanıcılarına yepyeni bir deneyim katmaktadır.

opera18

Hızlı Erişim menüsü sayesinde tarayıcı tarafından girilen internet sitelerini sıralayabilir ve istediğiniz sitelerin yerlerini belirleyebilirsiniz. Bu sayede en çok girilen siteleri bir tık ile ulaşmanıza yardım etmektedir.

Sponsorlu Baglantilarlar

Pano sekmesi ile de beğendiğiniz ve daha sonra tekrar göz atmak istediğiniz internet sitelerini işaretleyebilir ve bu bölüm sayesinde o sitelere çabuk bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Keşfet ise Opera kullanıcıları için yeni geliştirilen bir filtreleme aracı olarak gözükmektedir. Bu filtreleme ile birbirinden farklı kategoriler altında dünya çapında yer alan tüm popüler haberlerin yer aldığı internet siteleri yer almaktadır. Bu sayede bu sitelere çabuk bir şekilde ulaşabilir ve bu haberleri ilk siz okuyabilirsiniz.

Opera tarayıcısına gelen bir diğer yenilik ise Opera hesaplarınız ile oturum açarak masaüstü ve mobil versiyonları üzerinde kolay bir şekilde senkronizasyon yapabilirsiniz. Bu yenilik sayesinde seyahat ederken mobil cihazınızla yaptığınız işi daha sonra bilgisayar başına geçtikten sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Ayrıca tarayıcıda yer alan tema desteği, eklenti desteği ve diğer tarayıcıda yer alan tüm klasik özelliklere sahip olan Opera ile internette gezinme olayına yeni bir bakış getirtebillirsiniz.

Opera tarayıcısında yer alan Turbo Mod sayesinde ise internette gezinmenizi hızlandırabileceksiniz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 33.93 MB

Dil Desteği: Türkçe

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/Win2000

Üretici: Opera Software

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146