Online Armor Free 6.0.0.1736 – Ücretsiz Güvenlik Duvarı

Eklenme: Ağustos 10th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
38 views

Online Armor, her ihtiyaca yönelik olarak hazırlanmış bir güvenlik duvarı aracıdır. Virüslerden, hackerlardan ve casus yazılımlardan en iyi şekilde koruyan bu güvenlik duvarı sayesinde internet gezintileriniz daha da güvenli olacak.

Spyware, Malware, Trojan ve Phishing türündeki zararlı durumlara karşı bilgisayarınızı Online Armor Free ile koruyabilirsiniz.
Programı manuel olarak güncelleyerek her türlü yeni tehlikeye karşı hazırlıklı olmanızda mümkün. Online Armor Free diğer ücretli sürümlerine göre kısıtlı koruma sağlasa da ortalama bir internet kullanıcısının tüm güvenlik açıklarını kapatabilecek kapasiteye sahiptir. Bilgisayarınızı yavaşlatmayan Online Armor, internette gezme zevkinizi bozmadan bilgisayarınızda maksimum koruma sağlar.

Online-Armor-Free_6

Sponsorlu Baglantilarlar

 

Program “güvenli tarayıcı” özelliğiyle zararlı sitelere girmenizi tarayıcınızı kitleyerek önler. Böylece istemeden de olsa zararlı sitelerden korunmuş olursunuz.”Program koruyucu” özelliğiyle Online Armor zararlı programları bilgisayarınıza kurmanızı engeller. Kırmızı bir uyarıyla sizi zararlı gördüğü programlar konusunda uyaran yazılımla kurulumdan vazgeçerek tehlikelerden kaçınabilirsiniz. Herşeye rağmen sisteminize istenmeyen bir spyware bulunduğunda program sayesinde tek tıkla bu programı kaldırabilirsiniz.Online Armor “Hosts Checker” özelliğiyle HOSTS dosyalarını takibe alır ve değişikliklerde sizi uyarır.”Autoruns Yönetimiyle” program sisteminizi optimize etmek için bilgisayar açılışındaki programları gözetim altına alır. İsteminiz dışında otomatik çalışan yazılımlar böylece önlenebilir.”Keylogger Taraması” özelliği sayesinde Online Armor, keylogger yazılımlarını pasifize ederek şifre ve kişisel bilgilerinizin çalınmasını engeller.

Lisans: Freeware/Ücretsiz

Yayımcı: Emsi Software

Boyut: 28.8 MB

Dil: İngilizc

Sistem: Windows XP/Vista/7

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146