OBS Ticari Paket İndir – Ücretsiz Ticari Muhasebe Programı Download

Eklenme: Şubat 26th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
316 views

OBS Ticari Paket ücretsiz bir ticari muhasebe programıdır. Windows tabanlı ve MYSQL Server 2012 Express veri tabanına sahip olan yazılım da ister lokal olarak ister uzak bağlantı yaparak kullanabilirsiniz.

Çalışmakta olduğunu yada herhangi bir firmanın hesaplarını kolaylıkla takip edebilir, müşteri cari hesaplarını hesaplayabilir, çek-senet, fatura, irsaliye, stok, döviz kurları, adres modülleri gibi seçenekleri ile OBS Ticari Paket kullanımı kolay bir arayüze sahip olması ile programı kolaylıkla kullanabilirsiniz. Detaylı raporlama seçeneği sayesinde raporlarınızı ister PDF ister Word ve Excel formatında kaydedebilirisiniz. Ayrıca dosyalarınızı E-Posta ile de gönderme seçeneği yer almaktadır.

Sponsorlu Baglantilarlar

obsticaripaket

Firmanızda yapacağınız işlemlerin bir çoğunu kolayca ve kısa zamanda gerçekleştirmenizi sağlayan OBC Ticari Paket programını ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Firmanızın ihtiyaçlarına göre geliştirici ile iletişime geçerek programa  ek özellikler ve farklı modüller ekletebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 476 KB

Dil Desteği: Türkçe

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: Hamit Okumuş

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146