Nun Attack Origins: Yuki`s Silent Quest İndir – Android için Aksiyon ve Beceri Oyunu Download

Lisans / Fiyat: Ücretli
Eklenme: Haziran 8th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 36 Mb
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
26 views

Nun Attack oyunu Android işletim sistemleri için tasarlanmış aksiyon ve beceri oyunudur. Oyunun ikinci serisi olan bu oyun dünyayı kötülüklerden kurtaran psikopat hemşirelerin hikayesini geçmişe yönelik yansıtmışlardır. Hemşirelerin uzak doğulu karakteri olan Yuki bu oyunda baş aktör. Nun Attack Origins: Yuki’s Silent Quest oyunun farklı bir dinamiğe sahip olduğunu göreceksiniz. Yuki Nun Attack takımının üyesi kendi köyünde barış içinde hayat sürdürmektedir, Ta ki karanlık dünyadan bir portalın açılmasından sonra 200 çocuğu kurtarma görevine atanana kadar . Nunjutsu(rahibe-jutsu) dövüş stiline hakim olan Yuki’nin yeteneğini ön planda tutabilmek için değişiklik şu şekilde olmuştur;

  • Fruit Ninja’yı andıran hareketlerle, yönünü seçtiğiniz tarafa doğru hızlı sıçramalar yapabiliyorsunuz.
  • Bunu yaparken parmaklarınızla çizdiğiniz rota değil, başlangıç noktanız ve seçtiğiniz bitiş noktası harekete yön veriyor.
  • Keskin yelpazelerle rakiplerinize bu sıçramalar sayesinde saldırıyorsunuz veya kaçırılmış olan çocukları kurtarıyorsunuz.

Nun Attack Origins: Yuki’s Silent Quest oyununda stratejik yaklaşmanız gereken kısımlarda var , tamamıyla yetenek ve beceri isteyen bir oyun da olsa bazen yıkılan köyleri yeniden inşa etmeniz gerekebiliyor. Stratejik yaklaşmanız gereken bu bölümlerde tekrar yapılan binalar ve yerleştirilen insanlar sayesinde , yeni power-up ve malzemeler yardımınıza yetişecek.

Sponsorlu Baglantilarlar

yuki

Nun Attack Origins: Yuki’s Silent Quest oyununda 90 bölüm ve 200’den fazla kurtarılması gereken çocuk bulunmakta . Yuki’s Silent Quest siz oyun severlere eğlenceli ve maceralı vakit geçirmenizi sağlayacak bir yapıya sahip. Nun Attack serisini takip eden oyun severlere bu oyun kaçırılmaması gerektiğini söyleyebiliriz. Eskisini oynamayanlar için ise tamamen farklı bir oyun sunacağa benziyor. Tavsiyelerim arasında yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146