NTShare Photo Recovery 3.5.4.0 İndir – Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı Download

Lisans / Fiyat: Deneme Sürümü
Sürüm: 3.5.4.0
Eklenme: Mart 5th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 3.55 MB
İS: Win8/Win7/Vista/WinXP
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
252 views

NTShare Photo Recovery programı ile bilgisayarınızda önceden yer alan ve daha sonra yanlışlıkla ya da herhangi bir işlemden sonra silinen dosyaları geri getirebileceğiniz bir dosya kurtarma yazılımıdır.

ntshare_photo_recovery

Sponsorlu Baglantilarlar

İsmine kanıp sadece fotoğraf kurtarma programı olarak algılamayın. Fotoğraf dışında video, ses dosyası ya da döküman gibi dosyalarınızı kurtarabilir ve tekrar bilgisayarınıza geri getirebilirsiniz. Bilgisayar kullanıcıları bilgisayarda yer alan dosyaları bazı zamanlarda önemsiz olarak görebilir ve silebilir ya da yanlışlıkla silinen dosyaların önemini sonradan fark edebilir. Bu durumlarda üzülmeye gerek kalmadan NTShare Photo Recovery  programı sayesinde silinen tüm dosyalarınızı geri getirebilirsiniz.

Ayrıca NTShare Photo Recovery ile harici veya sabit depolama birimlerinizden sildiğiniz Excel, Word, Powerpoint, PDF gibi ofis dökümanlarının yanında RAR dosyaları, ZIP dosyaları gibi farklı arşiv dosyalarını da kurtarabilmektesiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146