NQ Mobile Vault (Android) Ücretsiz İndir – Dosya Şifreleme Android Download

Eklenme: Temmuz 12th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
100 views

unnamed

 

Dosya Şifreleme Programı

NQ Mobile Vault Android uygulamalar arasında dünya üzerinde milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen bir programdır.Cep telefonunuzun sizin dışınızda karıştırılmasını ve içeriğini göstermek istemiyorsanız bu uygulama tam da size göre.Özel dosya ve uygulamalarınızı şifre koyarak dışardan müdahale edilmesini engelleyebilir ve koruma altına alabilirsiniz.

NQ Mobile Vault  sayesinde facebook yazışmalarınız,sms,resim,video,rehber gibi her bölüme şifre koyabilir ve dışardan erişimi engelleyebilirsiniz.Sizin koymuş olduğunuz şifreyi tekrar girmek istediğiniz dosyaya girerek erişim sağlayabilirsiniz.Uygulama  size güvenli bir ortam sağlamaktadır.Ayrıca uygulamanın ücretsiz ve  anlaşılabilir bir arayüze sahip olması da kullanıcılar tarafından tercih edilmesinde büyük rol oynamaktadır.

ÖZELLİKLER:

Gösterge Paneli (Yeni)–

Gizli bilgilerinizin mobil aygıtınızda ne ölçüde güvende olduğunu belirlemek için hızlı kontrol işlemini gerçekleştirin ve sonuçları gösterge paneline getirin.

Sponsorlu Baglantilarlar

–Özel Facebook mesajları–

– Arkadaşlarınızı Güvenlik Kasanızın kişi listesine ekleyerek mesajlarınızın görülmesinden endişe duymadan gizli bir şekilde sohbet edebilirsiniz.

–Resim, video, metin mesajları ve arama geçmişini gizleyin–

– Telefonunuzdaki her türlü dosyayı şifre korumalı güvenlik kasasında saklayıp şifreleyin.

–Kişileri gizle–

– Güvenlik Kasasına eklediğiniz aramalar ve metin mesajları, telefonun yerleşik SMS klasöründe veya arama kayıtlarında görünmeyecektir.

–Özel SMS Mesajları–

– Özel SMS mesajlarınızı Güvenlik Kasasında gizlenen kişilerden saklayın.

–Çevrimiçi Güvenlik Kasası (Premium)–

– Güvenlik Kasası dosyalarınızı NQ’nun özel bulut alanına yedekleyin. Veriler güvenli bir şekilde şifrelenir ve sadece siz erişebilirsiniz.

–Gizli Mod (Premium)–

– NQ Mobil Güvenlik Kasasını görünmez hale getirin. Güvenlik Kasanızı telefonunuzun tuş takımından şifrenizi girerek açabilirsiniz.

–İzinsiz Erişim İzleme (Premium)–

– Telefonunuzun şifresini yanlış girenleri yakalayın. Bunun için ön kameralı Android 2.3 (veya daha yüksek) işletim sistemli bir telefon gereklidir. 

 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146