Nova Raider İndir – Online Uzay Oyunu Download

Eklenme: Ocak 19th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
102 views

Farklı ve değişik tarz da oyun arayanlar için Nova Raider oyunu kullanıcılara tavsiye edebiliriz. Nova raider oyunu uzayda geçmektedir. Uzay gibi farklı bir atmosfer de macera yaşamak isteyen oyun severlerin vazgeçemeyeceği bir oyundur. MMO oyunlarının yapan şirket tarafından piyasaya sürülmüştür.

Nova raider oyununa başladığınız da bir uzay gemisi alıyorsunuz. Aldığınız uzay gemisiyle birlikte sürekli olarak maceralara atılıyorsunuz. Maceralarınızı tamamladıkça sizin için yeni maceralar açılmaya başlayacaktır. Uzay da bulunan farklı ve enteresan yaratıklarına karşı savaşacaksınız. Sadece bununla da kalmıyor, aynı zamanda uzay korsanlarıyla da mücadele edeceksiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

nova-raider_screenshot840_n

Maceralarınız tamamladıkça yeni silah ve uzay gemilerini açacaksınız ve daha güçlü hal alabileceksiniz. Güçlü silahlarınızla birlikte oyun da daha iyi durumlara gelmek için mücadele edeceksiniz.

Lisans: Ücretsiz

Dil Desteği: İngilizce Türkçe

İşletim Sistemi: Web Tabanlı

Üretici: Sublinet

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146