New Star Soccer 5 İndir – Çevrimiçi Futbolcu Geliştirme Oyunu Download

Eklenme: Ocak 9th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
393 views

New Star Soccer, oyunu çevrim içi olarak oynayabileceğiniz bir tarzda oluşturulmuştur. Bu oyun diğer futbol oyunlarından farklı olarak takım olarak oynamıyorsunız kendinizi futbolcu olarak yaparak yeni bir dünya çapında futbolcu yaratıyorsunuz. Kendinizi dünya çapında futbolcu yaparak, hangi mevki de oynamak istiyorsanız ya da hangi takımda oynamak istiyorsanız onu seçebilirsiniz. Seçeceğiniz ülkeye göre takım tercihinde bulunabilirsiniz, önce kendi takımınız da ardından ligde ve daha sonra da tüm dünya da tanınan bir futbolcu olabilirsiniz.

New Star Soccer oyunu, sadece futbol maçı yapmaktan ibaret değildir. Oyuncunun günlük yaşamına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Bir nevi oyuncunuzun günlük hayatında da mutlu olması oynayacağı maçı etkilemektedir. Oyun da elde edeceğiniz başarılara göre para da kazanıyorsunuz ve bu kazandığınız paralarla kendinizi zengin biri olarak da dünya da tanıtabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

new-star-soccer-5-10

New star soccer oyunu, futbolcunuzun maçtan sonra antremanlarda da geliştirerek daha iyi bir futbolcu olmanızı sağlamaktadır. Dünyanın en iyisi olmak için çok çalışmanız gerektiğini de unutmamanız gerekmektedir. Elde ettiğiniz istatistikleri de oyunun kariyer bölümünden görebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 41.01 MB

Dil Desteği: FransızcaitalyancaAlmancaTürkçeİngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: New Star Games Ltd

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146