.NET Framework 2.0 Ücretsiz İndir

Eklenme: Haziran 15th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
1.313 views

dotnet[1]

.NET Framework 2.0  bileşeni bilgisayarlarınızda olmazsa olmazlar arasında yer alması gereken bir yazılımdır. Ücretsiz indirmek için alt taraftaki Download linkinden temin edebilirsiniz.

.NET Framework 2.0 bileşeni ile bileşen tabanlı hazırlanmış olan bilgisayar uygulamalarını kullanıcılara eş zamanlı bir şekilde ilgili bileşenlerin ve dosyaların yüklenme işlemini gerçekleştirir.

.NET Framework sürüm 2.0, gelişmiş önbelleğe alma, ClickOnce ile uygulama dağıtımı ve güncelleştirme, ASP.NET 2.0 kontrollerleri ve hizmetleri ile en ileri tarayıcı ve aygıt desteği sağlayarak uygulamaların ölçeklenebilirliğini ve performansını artırmaktadır.

Microsoft .NET Framework Sürüm 2.0 Türkçe Dil Paketi (x86) yüklemek için tıklayınız.

Sponsorlu Baglantilarlar

İnndirGezginler Uyarı ! :

Lütfen iki farklı .NET Framework dil sürümünü aynı bilgisayara yükleyemeyi denemeyiniz. Eğer böyle bir olay yaptıysanız aşağıda  belirtilen hata mesajını alıcaksınız.

“Kur, Microsoft .NET Framework ürününün başka bir sürümü yüklü olduğundan ürünü yükleyemez.” İngilizce olmayan bir platformu hedefliyorsanız veya .NET Framework kaynaklarını farklı bir dilde görüntülemek istiyorsanız .NET Framework dil paketinin uygun dil sürümünü yüklemelisiniz.

Dil paketinin boyutu 1.7 MB’tır. .NET Framework dil paketlerinde İngilizce dışındaki diller için çevrilmiş metinler, örneğin hata iletileri bulunmaktadır. Bir Dil Paketi yüklenmedikçe, bu iletiler varsayılan olarak İngilizce görüntülenir. Tek bir bilgisayara her biri ayrı bir dil için olan birden fazla dil paketi yüklenebilir. 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146