Need for Speed: World İndir – Ücretsiz Online Yarış Oyunu Download

Eklenme: Ocak 6th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
424 views

Dünyayı kasıp kavuran Need For Speed oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Klasik bir hal almış olan need for speed oyununun yeni tasarımı olan Need For Speed: World oyunu kullanıcılara daha çok ulaşması için EA sports taradından ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Need For Speed: World oyunu tamemn ücretsiz olark oynanmaktadır. Kullanıcılara bedava olarak aktarılan bu oyun için oyuna kayıt olmanız gerekmektedir. Oyunu indirdikten sonra hemen sonra oynamaya başlayabilirsiniz.

Need-for-Speed-World-1589

Sponsorlu Baglantilarlar

Need For Speed: World oyunu ücretsiz olarak indirip oynamaya başladıktan sonra oyunun ilk on seviyesini ücretsiz olarak oynayabilirsiniz daha sonradan ilerlemek için ücret vermeniz gerekmektedir. ilk olarak oyuna devam edebilmek için 20$ ödeniz gerekmektedir. Ödediğiniz bu tutar sizin . seviyeye kadar gelmenizi sağlayacaktır daha sonrada bir 20$ ödemeniz gerekmektedir. Sizin yapacağınız ayrı harcamalar buna dahil değildir. Oyun  3 aşamadan oluşmaktadır. Bunlar: Sprint, Cicuit, Dragtır. Bu üç seçenekten birini seçerek oyunu seviyenizi yükseltmeye çalışıyorsunuz. Oyunda modifiye seçeneğide bulunmaktadır.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 4.73 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP

Üretici: Electronic Arts

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146