Namaz Vakti – Windows Phone İçin Diyanet İşleri Bakanlığı Onaylı Ücretsiz Namaz Vakti Uygulaması İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Haziran 28th, 2014
Dil: Türkçe
Boyut: 11 MB
Üretici: Diyanet İşleri Bakanlığı
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
100 views

Windows Phone İçin Diyanet İşleri Bakanlığı Onaylı Ücretsiz Namaz Vakti Uygulaması

Namaz Vakti uygulaması ile Windows Phone işletim sistemine sahip tüm mobil cihazlarda kullanabileceğiniz Diyanet İşleri Bakanlığı tarafından hazırlanmış ücretsiz namaz vakitlerini gösteren uygulamadır.

Namaz Vakti uygulaması sayesinde bulunduğunuz şehrin ve yanında iki farklı şehrin namaz vakitlerini öğrenebilirsiniz. Uygulama yapımında bizzat görev alan Diyanet İşleri Bakanlığı sayesinde sağlıklı bir şekilde hazırlanmış tablolar sayesinde namaz vakitlerini doğru bir şekilde öğrenebilir ve ibadetinizi doğru zamanda yapabileceksiniz.

Uygulama içerisinde yer alan bir diğer özellik ise kıble yönü, bu özellik sayesinde kıbleyi öğrenebilir ve namazınızı hangi yöne doğru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Uygulama da yer alan ezan ve ezan dualarını dinleyebilirsiniz. Namaz Vakti uygulamasında ayrıca namaz öncesi ve sonrası alarm kurabilir ve bilgilendirme mesajı alabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Ramazan Ayının başlaması ile birlikte ibadetinize verdiğiniz önemi namaz vakitlerini doğru bir şekilde öğrenebilir ve ibadetinizi güvenli bir yerden zamanı öğrenerek yapabilirsiniz.

namaz-vakti-windows-phone

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146