Namaz Vakti – iOS iPhone ve iPad İçin Diyanet İşleri Bakanlığı Onaylı Namaz Vakitleri Uygulaması İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Haziran 28th, 2014
Dil: Türkçe
Boyut: 40.7 MB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
34 views

iPhone ve iPad İçin Diyanet İşleri Bakanlığı Onaylı Namaz Vakitleri Uygulaması

Namaz Vakti uygulaması iOS işletim sistemine sahip tüm mobil cihazlarda kullanabileceğiniz Diyanet İşleri Bakanlığının yapmış olduğu ücretsiz namaz vakitlerini gösteren bir uygulamadır.

İbadete yardımcı olması ve ibadet vakitlerine kolay bir şekilde erişebilmek için yapılmış olan bu uygulama sayesinde 30 gün boyunca hiçbir internet bağlantısına gerek kalmadan en fazla üç şehir olmak üzere dilediğiniz şehrin namaz vakitlerini takip edebilirsiniz.

Namaz Vakti uygulaması ile iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarda ayrıca kıble yönü konusunda size bilgi vererek namazınızı hangi yöne doğru kılmanıza yardımcı olmaktadır.

Sponsorlu Baglantilarlar

Uygulama içerisinde yer alan ezan ve ezan dualarınıda dinleyebilirsiniz. Ayrıca namazdan önce ya da sonra uygulamada yer alan alarmı kurabilir ve sizi uyarmasını isteyebilirsiniz.

Sizde Ramazan Ayının başlaması ile ibadete olan yatkınlığınızı bu uygulama ile namaz vakitlerini kaçırmadan kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

namaz-vakti-ios

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146