Namaz Vakti – Android İçin Ücretsiz Diyanet İşleri Bakanlığı Namaz Vakitleri Uygulaması İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Haziran 28th, 2014
Dil: Türkçe
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
164 views

Android İçin Ücretsiz Diyanet İşleri Bakanlığı Namaz Vakitleri Uygulaması İndir

Namaz Vakti uygulaması ile Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda kullanabileceğiniz ücretsiz namaz vakitleri uygulamasıdır. Diyanet İşleri Bakanlığı tarafından hazırlanan ve bizzat ibadete yönelik olarak kullanılan Android uygulaması sayesinde namaz vakitlerini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Namaz Vakti uygulamasını mobil cihazınıza yükledikten sonra en fazla üç şehrin namaz vakitlerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın diğer bir özelliğinden biri de kıble yönünün gösterilmesidir. Uygulamayı kullanarak kıblenin hangi yönde olduğunu öğrenebilirsiniz. Namaz Vakti uygulamasının içerisinde yer alan ezan ve ezan dualarını ücretsiz dinleyebilirsiniz. Ayrıca namaz vakitleri öncesi ve sonrası alarm kurabilir ve sizi bilgilendirmesini isteyebilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Onbir ayın sultanı olan Ramazan Ayına girdiğimiz bugünlerde bu uygulama sayesinde kolay bir şekilde namaz vakitlerini öğrenebilirsiniz. Sizde daha iyi bir mümin olabilmek için Diyanet İşlerinin hazırlamış olduğu bu ücretsiz uygulamayı indirebilirsiniz.

namaz-vakti-indir

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146