Namaz Hocası İndir- Windows Phone için Namaz Rehberi ve İslami Bilgiler Uygulaması Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Haziran 28th, 2014
Dil: Türkçe
Boyut: 17 MB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
73 views

Windows Phone için Namaz Rehberi ve İslami Bilgiler Uygulaması

Namaz Hocası, Windows Phone telefonlarına gelmiş gelişmiş namaz uygulamasıdır. Uygulama sayesinde beş vakit namaz dışında Bayram, Yolcu, Kaza, Teravih, Cenaze namazlarının da kılınışını da gösteren bir uygulamadır. Namaz Hocası uygulaması sayesinde İslam dini hakkında aklınıza takılan tüm soruların cevabını ücretsiz kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

İslam’ın şartlarından Peygamberimizin (s.a.v.) hayatına pek çok yararlı bilgi içeren Namaz Hocası en kapsamlı dini uygulamalar arasında. Bayram Namazı gibi sık kılınmadığından rahatlıkla unutulabilen namazlar dahil üstümüze farz olan tüm namazların kılınışı yazılı anlatımlarla göstermenin yanında namazda okumanız gereken sure ve duaları, namazda duruş biçiminizi ve abdest alışını, abdest alırken okunacak duayı da uygulama aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Namaz abdesti dışında gusül (boy abdesti) ve teyemmüm abdestlerinin nasıl alındığını gösteren uygulama nefsimizle savaş açtığımız bir ibadet şekli olan oruç ve faydaları hususunda da bizleri bilgilendirmekte.

Sponsorlu Baglantilarlar

Sizde Windows Phone işletim sistemine sahip mobil cihazınıza Namaz Hocası uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirmek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak cihazınıza indirebilirsiniz.

namaz-hocası-windows-phone

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146