Namaz Hocası – Android İçin Namaz Öğretici Uygulaması Ücretsiz İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Haziran 28th, 2014
Dil: Türkçe
Boyut: 455 KB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
215 views

Android İçin Namaz Öğretici Uygulaması

Namaz Hocası uygulaması sayesinde ibadetlerinizi yaparken namaz hakkında bilinmesi gereken ve yapılması gereken tüm bilgileri size aktaran Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar için üretilmiş ücretsiz bir uygulamadır.

Ramazan Ayının başlaması ile birlikte yoğunlaşan ve artan ibadet faaliyetlerinden dolayı namazı tam ve doğru bir şekilde uygulayarak yapmak için bir takım kitap veya kitapçıklara ihtiyaç duyabilirsiniz. Ancak kitap taşımak yerine size daha kolay bir yol sunuyoruz. Gerekli olan tüm bilgilerin bir arada olduğu Namaz Hocası uygulaması sayesinde istediğiniz zaman istediğiniz anda öğrenebilmek için uygulamayı açabilir ve okuyabilirsiniz.

Namaz Hocası uygulamasında yer alan tüm ibadet bilgilerinin yanında içerisinde bulundurduğu dua arşivi sayesinde de arayacağınız tüm dualara ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Ramazan ayının girmesi ile birlikte namaz ve orucun ibadet olarak en üstte yer alması ile birlikte bu ibadetleri tam ve doğru bir şekilde yapmak için bu uygulamaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

Sizde Namaz Hocası uygulamasını mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirmek için alt kısımda yer alan indirme linkine tıklayarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.

namaz-hocası-android

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146