Nadir Eserler Kütüphanesi Simülasyonu indir – İstanbul Üniversitesi Kütüphane Simülasyonu Download

Eklenme: Ocak 26th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
48 views

Tarih severlere müjde!! Artık İstanbul Üniversitesi’nde yer alan Nadir Eserler Kütüphanesi  parmaklarınız uçunda. Bİre bir  İstanbul Üniversitesi’nin kaynaklarından elde edilen bilgilerle oluşturulmuş bir dijital ortam simülasyon projesidir. Bu programda  İstanbul Üniversitesi’nin kütüphanesinde yer alan 175 farklı eser yer almaktadır. Bu eserleri bu program sayesinde kolayca inceleyebilir, araştırma yapılabilir üzerinde farklı çalışmalar yapılabilir. tarih severlere yardımcı olucak bu programı basit arayüzü kolay kullanımı sayesinde kullanırken hiç zorlanmıyacaksınız.

Simülasyon içerisinde hem Nadir Eserler Kütüphanesi’ni 3 boyutlu modelleşmiş şekliyle inceleyebilir hem de içinde bulunan eserleri okuyabilirsiniz. sürekli aktif olacağınız yani interaktif bir yapıya sahip bu programdan memnun kalıcaksınız.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün okuduğu kitapları o günkü haliyle görebilirsiniz. Bu kitaplar kütüphanenin ikinci katında yer alıyor.

Sponsorlu Baglantilarlar

nadir eserler kutuphanesi simulasyonu

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 50 MB

Dil Desteği: Türkçe

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: İstanbul Üniversitesi

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146