myCollections 2.9.3.0 İndir – Multimedya Arşiv Organizasyonu Programı Download

Eklenme: Şubat 1st, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
92 views

MyCollections programının içeriğini anlatacak olursak ; bilgisayarınızdaki mevcut programların , uygulamaların , kitapların , oyunların , müziklerin ve filmlerinizin arşivlemesini kolayca organize etmeniz için hazırlanmış ve tasarlanmıştır . Ücretsiz olan bu program bilgisayarınızdaki programları kolaylıkla organize edebilirsiniz . Açık kaynak kodu ile tasarlanmış bu program her geçen gün daha da gelişme gösterecektir.

mycollections-3

Programın kullanımında arşivlerinizde bulunan dosyaları tüm detayları ile görebiliyorsunuz bu şablonlar arasında dosya isimlerinizi , puanınızı , sürümünü , açıklamaları , dili , dosya yolu gibi kısımlar bulunmakta . Her tür arşiv için farklı bir şablon bulunduğu için aradığınızı hemen bulup kullanabiliyorsunuz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Dijital olarak buluna elektronik kitaplarınızın bilgilerini de sizler için Amazon’dan alabilen bu program sayesinde detayları otomatik olarak arşivlemeniz mümkün. Tüm diğer arşiv türlerinizin bilgilerini otomatik çekebilmesi çeşitli kaynakları ile myCollections sizlere sunuyor. Arşiv bilgileriniz isterseniz Excel olarak ya da HTML formatın da kaydedebilir , isterseniz dışa aktarma yapabilirsiniz.

Bilgisayarınızda arşiv yaparken neyi nereye koymuştum sorusuyla çok sıkça karşılaşıyorsanız . Dosyalarınızı belli bir kategorizasyon yapmanız gerekiyorsa ve listeleyerek dosyalarınızı kullanımı kolaylaştırmak istiyorsanız myCollections programını sizlere tavsiye ederim.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 602 Kb

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1

Üretici: myCollections Team

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146