My Guitar (Android) İndir – Android için Sanal Gitar Çalma Uygulaması Download

Eklenme: Ocak 9th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
54 views

My GuitarAndroid cihazınızda gitar çalma imkanı sunan ücretsiz bir uygulamadır.

My Guitar ile çelik telli akustik gitar, naylon telli klasik gitar ve 2 tane farklı elektro gitar olmak üzere 4 farklı gitarla size adeta gerçek gitar deneyimi yaşatmakta. My Guitar bu özelliğinin yanında farklı tarzlarda çalma imkanı da sunuyor. Solo şeklinde performans göstermenizin yanı sıra akorlar ile ritim de çalabilirsiniz. Bunun yanı sıra tel çekme moduyla arpej şeklinde de gitarınızı çalabilirsiniz. Faklı bir deneyim yaşamak isteyenler ise, daha doğal bir şekilde hizmet sunan tüm modların birleşimi olan combined seçeneğini deneyebilirler.

Sponsorlu Baglantilarlar

resim2_my-guitar-5

My Guitar’da tam 325 adet akor bulunmakta. Kendinizi stüdyo ortamında hissedeceğiniz bir ses kalitesi sunan uygulama çoklu dokunmatik desteğiyle kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Hem sağ elle hem de sol elle kullanabileceğiniz gitar, 5  farklı renk seçeneği ve kapo seçeneği sunuyor. Tabletlerde de çalışabilen uygulama gitarınızı cebinizde taşıma fırsatı sunuyor.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 9 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Android/Android Tablet

Gereklilik: Android 2.1 ve üzeri

Üretici: Borce Trajkovski

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146