Musicnizer 4.3 – Müzik Arşivleme Yöneticisi İndir

Eklenme: Ekim 12th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
41 views

Musicnizer, bir müzik koleksiyonu yönetim ve kataloglama yazılımıdır. Programla  kolay bir şekilde koleksiyonunuz için veritabanı oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız bu kataloglarda istediğiniz özelliklerde gruplama yapabilir ve müziklerinizi belli bir düzen içine sokabilirsiniz.

Musicnizer, müzik koleksiyonunuzu yönetir ve sizin için bir müzik kataloğu oluşturur. Koleksiyonunuzda çeşitli ve çok sayıda albüm mevcutsa bunları yönetmek zor olabilir. İhtiyacınız olan tüpte müziği bulmakta zorlanabilirsiniz. Bu program işte bu noktada size yardımcı olmak ve kolaksiyonunuzun yönetimin eline almak için tasarlandı. Artık müzik listenize ulaşmak son derece kolay olacak.

Musicnizer-4.3-Free-Download

Sponsorlu Baglantilarlar

Bu müzik yöneticisi, ses koleksiyonunuz hakkında ihtiyacınız olan bilgiyi sizin için bulup çıkarır. Yapmanız gereken, müzik albümlerini ve çevrim içi nüzik veritabanından otomatik olarak indirilen sanatçılar hakkındaki bilgiyi programa eklemek.

Musicnizer programının en önemli özelliklerinden biri de Dune medya oynatıcılar için resimli müzik kataloğu oluşturması.

Başlıca özellikleri:

  • Resimli müzik koleksiyon kataloğu oluşturmak,
  • Albümler hakkında inceleme, kapak ve diğer bilgileri bulmak,
  • Sanatçılar hakkında tam diskografiye ve biyografiye ulaşmak,
  • Bilgiyi kendi dilinize çevirmek için çeşitli çevrim içi müzik veritabanını kullanmak,
  • hangi bilgiyi indirmek istediğinizi seçme imkanı.

Lisans:Deneme Sürümü

Boyut: 16.6 MB

Dil Desteği:İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/Win2000

Üretici:ManiacTools

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146