Muhbir 1.0.1 İndir – Bilgisayar Takip Yazılımı Download

Eklenme: Ocak 30th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
907 views

Muhbir , adından da anlaşıldığı gibi Türk yapımı olan bu yazılım kullanıcıların yükledikleri bilgisayarlar üzerinde neler olup bittiğini takip etmelerini sağlayan ücretsiz kullanımı oldukça kolay ve kullanışlı bir bilgisayar takip etme yazılımıdır.

Arayüzüne bakacak olursak ; oldukça sade ve şık bir arayüze sahip olan bu yazılım kullanıcıları tarafından beğenilerek kullanılacağa benziyor . Her seviyeden bilgisayar kullanıcısına hitap eden programı sizler de beğeneceğinize eminim.

muhbir_1

Programın güzel yanlarından biri ise kurulu olduğu bilgisayarın aktif olarak çalıştığı zamanda bilgisayar üzerinden yapılan yazışmaların , farklı hesaplar üzerinde oturum açmak için kullanılan şifrelerinin , daha doğrusu klavye aracılığıyla yazılan her şeyi kaydetmesi ve sizler için görüntüleyebilmesidir. Hatta istediğiniz belirli bir zaman aralıklarında programın kendi belirlemiş olduğunuz e-posta adresine tüm klavye tuş kayıtlarını size göndermesini de sağlayabilirsiniz.

Tüm bu özelliklerin yanı sıra sizin belirleyebileceğiniz USB disk bilgisayar üzerine takıldığı anda , USB diski otomatik olarak algılayan program , kaydedilen tüm verileri USB disk üzerine gizlice kopyalayabiliyor.

Sponsorlu Baglantilarlar

Ayrıca yine kendi belirlediğiniz zaman aralıklarında Muhbir‘in sizin için otomatik olarak ekran görüntüsü alması da mümkün ve kaydetmesini de sağlayabilirsiniz. Bu sayede belirli zaman aralıklarında bilgisayar başındaki kullanıcının neler yaptığı rahatlıkla kontrol altında olabilir .

Bu programı özellikle ebeveynlerin çocuklarının bilgisayar başında neler ile uğraştığını kontrol etmesi için geliştirmiş olan yazılım , şirketler için personel takibi konusunda da oldukça basit bir şekilde de kullanılmayı sağlıyor.

Ücretsiz , güvenilir , ve Türk yapımı olan bu yazılım siz kullanıcılar için gerekli olacağını düşünüyorum .

Muhbir Özellikleri:

  • Arka planda gizli olarak çalışır,
  • Yaptığı tüm işlemleri gizlilikle yapar,
  • Kendi belirlemiş olduğunuz klavye kısayol tuşları yardımıyla görünür olur,
  • Yine kendi belirleyeceğiniz klavye kısayol tuşlarıyla programı çalıştırabilir veya durdurabilirsiniz,
  • Kaydettiği bilgileri belirlemiş olduğunuz e-posta adresine gizlice gönderir,
  • Birden fazla kullanıcı hesabına sahip olan bilgisayarlar üzerinde hangi hesapların takip edileceğini belirleyebilirsiniz,
  • Kaydedilen tüm veriler HTML formatında dışarı aktarılabilir,
  • Tüm kişisel bilgileri şifreleyerek kaydeder.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 3.16 MB

Dil Desteği: Türkçe

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: MehCan 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146