Mortal Kombat Project İndir – 2 Boyutlu Dövüş Oyunu Download

Eklenme: Ocak 24th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
262 views

Mortal Kombat Project, dünyaca tanınan filmden uyarlanmış bir ücretsiz bir oyundur. 2 d Formatında tasarlanan dövüş oyunu aksiyon ve macera içermektedir. Eski klasik bir oyun oyun olan Mortal Kombat yeni versiyonuyla tekrar sizlerle buluşmaktadır. Yeni dövüş filmlerinde bulmadığınız heyecanı ve aksiyonu bu oyunda bulabilirsiniz.

Mortal Kombat Project oyunu yeni teknolojik grafiklerden ziyade eski grafiklerden oluşturulmuştur. Yıllardır oynana bilen bir oyunun yeni teknolojiyle bozulabileceği düşüncesinden dolayı orjinallik hiç bir şekilde bozulmamıştır. Oyun ilk çıktığı gibi olmasıdır. Oyun hem ücretsizdir hem de çok fazla aksiyon ve macera içermektedir.

Sponsorlu Baglantilarlar

mortal-kombat-project-19

Mortal kombat project oyunu bilgisayarınızı çok fazla kasmadan rahat bir şekilde oynayabileceğiniz bir oyundur. Oyun içeriğinde farklı özellikler de bulunmaktadır. Ayrıca oyun kullanıcılarını hiç bir zaman sıkmamaktadır.

Lisans: Ücretsiz (Freeware)

Dil Desteği: Ingilizce

Sistem: Windows 95/Me/NT/2000/2003/XP/Vista/7/8/

Dosya Boyutu: 110 B 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146