MomentCam (iOS) İndir – iPhone ve iPad İçin Fotoğraf Karikatürize Etme Uygulaması Download

Eklenme: Aralık 26th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
225 views

İOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPadlerinizde kullanabileceğiniz bu ücretsiz uygulama sayesinde arkadaşlarınızla eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

MomentCam uygulaması içerisinde yer alan efektler sayesinde uygulamayı keyifli bir oyun haline getirebilirsiniz. Mobil cihazınızla çektiğiniz fotoğraflarda kendi silüetinizi oluşturarak uygulama içerisinde yer alan resimler üzerine ekleyerek eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz.

Pek çok diğer efektlendirme uygulaması, resimleri direkt olarak çizimmiş gibi göstermeye çalışır ancak MomentCam bu işi biraz daha ileri götürüyor ve yüzünüzü aldıktan sonra resmin geri kalanını tamamen bir çizgi film haline getiriyor. Dolayısıyla ilginç tasarımlara sahip olabiliyorsunuz ve sizi rastgele bir durum içerisine yerleştirdiği için karşınıza çıkan şeyler sizi şaşırtabiliyor.

Sponsorlu Baglantilarlar

Dilerseniz uygulamayı kullanarak arkaplanları değiştirebilir, yüzünüzü düzenleyebilir, imza atabilir, sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak için gerekli butonları bulabilirsiniz. Resim ve fotoğraf düzenleme uygulamaları arasındaki ilginç yerini bir süre koruyacak gibi görünen MomentCam’ı ücretsiz olarak kullanırken, kolay yapıdaki arayüzü sayesinde hiç zorlanmayacaksınız.

MomentCam

 

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 26.1 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: iPhone (OS)/iPad (OS)

Gereklilik: iOS 5.0 ve üzeri

Üretici: Hightalk Software Corp.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146