Mobogenie 2.1.103 İndir – Android Cep Telefonunu Bilgisayara Bağlama ve Senkronizasyon Programı

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 2.1.103
Eklenme: Ağustos 13th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 20.3 MB
Üretici: MoboGenie
İS: Win8/Win7/Vista/WinXP
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
1.980 views

Android Cep Telefonunu Bilgisayara Bağlama ve Senkronizasyon Programı

Mobogenie programı ile Android mobil cihazınızı bilgisayara bağlayabilir ve Android cihazınızda yer alan dosyaları bilgisayarınızda görüntüleyebilirsiniz. Mobogenie programı sayesinde bilgisayarınıza bağladığınız Android telefonlarınızda yer alan tüm dosyaları düzenleme ve dosya aktarma gibi işlemleri basit bir şekilde yapabilirsiniz. Oldukça kullanışlı bir yazılım olan Mobogenie ile hiçbir sorun yaşamadan bilgisayarınız ile Android mobil cihazınızı senkronizasyon edebilirsiniz.

Ayrıca telefonunuzda yer alan uygulamaları, mesajlarınızı, kişi listeniz gibi bir çok dosyayı bilgisayarınızdan görüntüleyebileceğiniz ve dilerseniz bilgisayarınıza yedeğini alabileceğiniz bir yazılım olan Mobogenie ile isterseniz bilgisayara bağladığınız telefon ile bilgisayardan mesajlaşabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Google Play ile bağlantılı çalışan Mobogenie ile Android Market’ten indirdiğiniz uygulamalar otomatik bir şekilde telefonunuza yüklenir.

Mobogenie-inndirgezginler

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146