Minecraft (Android) İndir – Minecraft Oyunu Android Download

Lisans / Fiyat: Ücretli
Eklenme: Mayıs 8th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 6.33 MB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
161 views

Minecraft oyunu tüm dünyada bir çok seveni tarafından oynanan bir oyundur. Şimdi de android mobil cihazlar için geliştirilmiş olan bu oyun ile her yerde Minecraft oyununun heyecanını yaşayabilirsiniz. Eğlenceli bir oyun olan Minecraft ile geniş bir dünyaya sahip olabilirsiniz.

minecraft-android-download

Sponsorlu Baglantilarlar

Minecraft oyununda madenler arayabilir ve bulduğunuz madenlerden yeni eşya, bina gibi gelişiminizi sağlayacak bir çok eşyaya sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu işlemleri yaparken yaratıklarla mücadele edecek ve bir sonraki güne sağ salim çıkabilmek için çeşitli yollara gireceksiniz. Madenden çıkardığınız eşyaları topladıktan sonra Ender Dragon adlı yaratıkla kıyasıya bir mücadele içine gireceksiniz.

Oyunun gelişmiş grafiği ve oynanabilir bir halde olması tüm kullanıcılar için heyecan dolusu bir serüvene bir adım atma isteyenler için Minecraft tam size göre bir oyun olabilir.

minecraft-android-indir

Minecraft dünyasında yer alan düşmanlar yani moblar sizin bir açığınızı bulmak için her gece dışarıya çıkıyorlar ve hem yakın mesafeden hem de uzaktan büyük bir tehdit oluşturuyorlar. Yaratıklarla mücadele ederken ilk yapmanız gereken silah ve zırhlarınızı giymeyi unutmamak. Böylece etkili bir şekilde yaratıkları vurabilir, onların üzerinden çıkan malzemeleri de üretimlerinizde kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146