Microsoft Flight İndir – Microsoft Uçuş Simülatör Oyunu Download

Eklenme: Ocak 20th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
125 views

Pilot olama hayali kuran kişilere uçak kullanma hayallerini gerçekleştirecek bir oyun Microsoft Fligt. Herkes az ya da çok uçak kullanmak hava da uçağı nasıl kullanacağını merak etmektedir. Mıcrosoft flıgt oyunu da bunu gerçekleştirmektedir. Oyun uçuş simülatörü olarak yapılmıştır. Bu yüzen bir nevi uçak kullanma tecrübesi de elde edebiliyorsunuz.

Mıcrosoft Flıgt oyunu grafik ve arayüz olarak çok iyi tasarlanmıştır. Uçakla havalanmaya başladığınız da her şey gerçeğe göre yapılmıştır. Gökyüzüne çıkmaya başladıkça ne kadar çok  yükseldiğinizi öğrenebiliyorsunuz. Yeteri kadar yükseldiğiniz de ise bulutların arasında gezmeye başlıyorsunuz.

Mıcrosoft flıgt oyunun da hava gezinmenin yanında oyunun size verdiği görevleri de yerine getirebilirsiniz Bu durum tamamen sizin tercihinize kalmıştır. Oyundan daha fazla zevk almak istiyorsunuz tercihen macera yapabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

microsoft-flight-ekran-goruntusu-1

Minimum Sistem Gereksinimleri

CPU: Dual Core 2.0 GHz

GPU: 256 MB kart (DX 9.0c uyumlu)

HD: 10 GB hard disk alanı

OS : WinXP SP3 veya üzeri

RAM: 2.0GB

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 628 KB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP

Üretici: Microsoft

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146