Mendeley 1.0.1 İndir – Akademik Yazılım Download

Eklenme: Ocak 27th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
317 views

Mendeley, akademik seviyede yazdığınız makale ve tezleri bitirmeniz de lazım olan referans yönetiminde size çok yardımcı olucak eşsiz bir programdır. Ücretsiz olan bu yazılım da aynı zamanda lisans, lisanüstü ve akademik çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Bu programı bir çok akademisyen gönül rahatlığıyla kullanmaktadır. Bu program sayesinde akademik çalışmalar daha kısa sürede ve kolayca bitirilebilir

mendeley

Sponsorlu Baglantilarlar

Referans veri tabanı  ile kolayca hiç zaman kaybetmeden yayınevi, yazar adı, başlık, yıl gibi konularda referansa ulaşabilirsiniz. Program makale, her türlü akemik çalışma ve refarans veri tabanı üzerinde arama yapmanızı sağlar. Ve bu aramayı kolayca yapabilirsiniz.

Bulut bilişim desteği sunabilen Mendeley, nerede olduğunuz fark etmeksizin sunduğu 500 MB değerindeki depolama alanı ile makalelere ulaşabilmenizi ve bir başka cihaz üzerinden de görüntüleyebilmenizi sağlıyor.

Microsoft Word desteği olan bu yazılımda ve  MS Word üzerinde yapileceğiniz akademik çalışmalara da referans olma özelliğine sahiptir. Kolay ara yüzü ve basit kullanımı sayesinde hiç zorlanmadan kullanabilirsiniz. Ücretsiz olduğundan indirip denemenizi tafsiye ederim.

Lisans: Ücretsiz

Boyutu: 23.2 M

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP

Üretici: Mendeley Ltd. 

 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146