MediaMonkey 4.0.7 – Müzik Arşivi Oluşturma Yöneticisi İndir

Eklenme: Ağustos 17th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
75 views

MediaMonkey iPod kullanıcılarını ve tüm müzik arşivleme işini yapmayı isteyenlerin kullanabileceği müzik yöneticisi ve oynatıcısıdır. CD’leri ve OGGWMAMPC,FLACAPEWAVMP3 formatındaki ses dosyalarını katalog haline getirebilen bu yazılım ile internet üzerindeki ücretsiz veritabanlarından albüm resimlerini, şarkı bilgilerini kolaylıkla edinebiliyorsunuz. Bilgisayar kullanıcılarına başarılı bir şekilde etiket yapabilme imkanı sunan yazılım gelişmiş etiketleme sistemiyle de yazılım oldukça başarılı bir iş yapabilme becerisine sahiptir. Otomatik dosya ve klasör oluşturması ve bu dosyaları tekrardan isimlendirme imkanı da sunarak kütüphanenizi daha gelişmiş bir seviyeye çıkartabilirsiniz.

mediamonkey

İçerdiği CD kopyalama aracı (ripper), CD/DVD yazıcısı (burner), ses dosyası format dönüştürücüsü ile müziğinizi saklama ve yedekleme konusunda da ihtiyacınız olan her şeyi bulabildiğiniz MediaMonkey, elle yapılan veya otomatik olarak oynatım listesi hazırlayan playlist editörleri ile en sevdiğiniz şarkılara ulaşmanızı kolaylaştırıyor.

Sponsorlu Baglantilarlar

Müzik miksleri de yaratabildiğiniz programın oynatıcısının içerdiği eşsiz ses kontrol özelliği ile ses seviyesi her zaman aynı düzeyde tutuluyor. Hatta şarkılarda seviye farklı bile olsa program sizin için seviyeyi kendi ayarlıyor. Winampprogramının özelliklerini, eklentilerini ve görsel seçeneklerini de destekleyen bu oynatıcının yerine isterseniz MediaMonkey Winamp’ı varsayılan oynatıcı olarak ayarlamanıza izin veriyor.

Taşınabilir ses aygıtları ile de uyum gösteren yazılım bilgisayarınızdaki medya arşivini iPhoneiPod, Walkman Telefonlar veya diğer taşınabilir cihazlarla senkronize etmenize olanak tanıyor. Gayet hızlı işlemler yapabilen bu program ile full text serach özelliğine de sahip olacaksınız. 50000’den fazla şarkıyı hiçbir duraksama yaşamadan tek bir arayüz üzerinden yönetmenize olanak tanıyan bu gelişmiş müzik yöneticisi ile artık müziğiniz ve arşivinizi her zaman yanınızda götürebileceksiniz.

MediaMonkey 4 sürümünde eklenen özellikler:

  • iPhone, iPad, iPod, Blackberry, Android gibi mobil cihazlarla otomatik senkronizasyon.
  • xBox, PS3 veya DLNA uyumlu televizyonunuzda video oynatabilir veya müzik çalabilirsiniz.
  • UPnP sunucusundan paylaşılan araçlara ulaşarak içeriğinizi çalıştırabilir. İndirme yöneticisiyle web sitelerinden içerik indirilebilir.
  • Video oynatma özelliği eklendi. AVI, MP4, WMV gibi tüm popüler video formatlarını aynı ses dosyaları gibi çalıştırabilir, senkronize edebilir veya düzenleyebilirsiniz.

Lisans: Freeware/Ücretsiz

Yayımcı: Ventis Media Inc

Boyut: 14.4 MB

Dil: İngilizce

Sistem: Windows XP/Vista/7

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146