MediaGet 2.01.2639 İndir – Torrent Dosyalarını İndirme Yöneticisi Download

Eklenme: Ocak 8th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
582 views

Torrent istemcileri arasında geniş medya arşiv arama seçenekleri sunan MediaGet, kullanıcı sayısını artırdığı dönemden beri kendini geliştirmekte ve torrent dosyalarını indirmekte başarılı sonuçlar vermektedir. Arayüzünün kullanışlı olması ve dosyaların kolay ve hızlı bir şekilde indirme becerisine sahip olmasıyla kullanıcılar tarafından memnuniyet içerisinde kullanılmaktadır.

İndirmek istediğiniz film, oyun ve program gibi dosyaları kategorileşmiş bir şekilde filtreleme yöntemiyle hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.Bulduğunuz dosyaları hemen ardından hızlı bir şekilde indirme kuyruğuna sokarak indirme işlemine başlayabilirsiniz. Ayrıca indirmiş olduğunuz dosyaların çalışmasına yardımcı olacak ek araç bulunduran MediaGet entegre medya oynatıcısı sayesinde kullanıcılarına yardımcı olmaktadır.

Sponsorlu Baglantilarlar

MediaGet

Medya oynatıcısına sahip olan MediaGet, indirmekte olduğunuz dosyaların tamamen tamamlanmadan çevrimiçi olarak oynatabillir ve indirmekte olduğunuz dosyanın doğruluğunu tespit etmiş olursunuz.

Torrent dosyalar arasında en çok indirilen dosyaların bulunduğu arşivden en çok indirilen dosyalara göz atabilir ve size uygun olanını rahatlıkla bulabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 845 KB

Dil Desteği: Türkçe,İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/Win2000

Üretici: MediaGet

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146