Maymeal PicEdit 5.30 İndir – Ücretsiz Resim Düzenleme Programı Download

Eklenme: Ocak 10th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
93 views

Maymeal Pic Edit, resimlerinizi düzenlemeniz için oluşturulmuş bir programdır. Program kendi bireysel fotoğraflarınızı rahat ve kolay bir şekilde istediğiniz hale getirmenizi sağlamaktadır. Resimlerinizi düzenlemenize olanak sağlamaktadır. May meal pic edit, programı içerisinde bulunan farklı tarzlar da bulunan grafikler ve efektler resimlerinizin daha etkili hale gelmesini sağlamaktadır.

Maymeal Pic Edit resim düzenleme programı sayesinde resimleriniz yeniden ister küçültün isterseniz de daha büyük hale getirin, size yeniden boyutlandırma seçeneği sunmaktadır. Resim ve fotoğraflarınızı istediğiniz gibi kesip kırpa bilebilirsiniz, istediğiniz yönde döndürebilme tercihi sunmaktadır. Programın kullanımı çok basit olduğundan her türlü işleminizi çok basit ve severek yapabilirsiniz. Programı kullanmak için çok üst düzey bir bilgisayar kullanım bilgisine sahip olmanız gerekmediğinden her düzeyden bilgisayar kullanıcısı programı kullanabilir.

Sponsorlu Baglantilarlar

PicEdit_1

 

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 3.73 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: Maymeal Software

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146