Marvel Run Jump Smash! (Windows) İndir – Windows 8.1 için Aksiyon Oyunu DOwnload

Eklenme: Ocak 31st, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
77 views

MarvelRunJumpSmash! Marvel süper kahramanlarını yöneterek Loki gibi kötü kahramanlara karşı mücadele etmenizi sağlayan , Windows 8.1 işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli aksiyon dolu oyundur.

Marvel-Run-Jump-Smash

Sponsorlu Baglantilarlar

Oyundaki karakterleri sayacak olursak başlıca Hulk , Iron man , Spider Man ve Thor gibi Marvel süper kahramanlarını yönetebiliyor ve kahramanlarınızın süper güçlerini açığa çıkarabiliyorsunuz. Ayrıca oyunda ilerledikçe daha farklı Marvel karakterleri açılıyor ve sıkılmadan eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayan aksiyon dolu oyundur.

Her yaştan oyun severin sıkılmadan oynayacağı Marvel Run Jump Smash! 2 boyutlu bir oyun olup kahramanlarımız ekranın sağ tarafına doğru ilerlemektedir. Oyun içerisinde önümüze gelen engellerden bir bir zıplayıp aynı zamanda da düşman karakterlerle savaşıyorsunuz. Oyunda kahramanlar arası geçiş yapmanız mümkün ve kahramanlarınızı güçlendirmek için altınlar toplayıp bonuslar satın alabiliyorsunuz. Marvel evreninde yer alan mekanlarda kahramanlarınızla kötü kahramanları mücadele ettirerek en yüksek puanı toplayıp bu oyunu oynayan arkadaşlarınızla yarışmalıyız.

Not: Oyunu oynayabilmek için internet bağlantısına ihtiyaç vardır.

Lisans: Ücretli

Boyut: 37.6 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: win8.1

Üretici: Marvel Entertainment

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146