Mars: War Logs İndir – RPG – Aksiyon Oyunu Download

Eklenme: Ocak 11th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
51 views

Mars: War Logs, oyunu piyasaya sürülmeden önce diğer oyunlar kadar reklamı yapılmadı. Piyasaya sessiz sedasız olarak geldi diye biliriz ama her ne kadar sessiz sedasız piyasaya girmiş olsa da beklenmedik bir taleple karşı karşıya kaldı. Oyunun fiyatı çok ucuz olması sizi yanılmasın oyun dünyada bir çok kullanıcı tarafından tercih edilen bir oyundur. Aksiyon sever oyun kullanıcılar tarafından tercih edilmesi gereken bir oyundur. Oyun kullanıcılarına, farklı bir deneyim yaşatmaktadır.

Mars: War Logs oyunu içerisinde bilim kurgu da katılmıştır. Bilim kurgu ve fantastik tarzda yapılmış bir RPG oyunudur. Mars: war logs oyunun da bulunan maceralar kısa sürmeyip uzun sürdüğü için oyun severlerin daha fazla ilgisini çekmektedir. Oyun ilk olarak iki karakterle hapiste başlamaktadır. Bu iki karakterin maceraları hiç beklemeyeceğiniz yerlere kadar gitmektedir.

Mars: War Logs oyunu için sistem gereklilikleri

Sponsorlu Baglantilarlar

İşletim Sistemi:WINDOWS XP SP3/WINDOWS VISTA SP2/WINDOWS 7/WINDOWS 8

İşlemci:AMD/INTEL DUAL-CORE 2.2 GHZ

RAM:2048 MB

Ekran Kartı:512 MB 100% DIRECTX 9 ve SHADERS 4.0 Uyumlu

Sabit Disk:3 GB Boş Alan

mars-war-logs-sistem-gereksinimleri

Lisans: Ücretli

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: Spiders 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146