MakeUp Instrument 6.2 Build 621 İndir – Dijital Makyaj Programı Dowload

Eklenme: Ocak 3rd, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
150 views

Make Up Isntrument 6.2 Build  programı, çektiğiniz fotoğraflarda istediğiniz gibi çıkmıyorsanız, solgun ve yeterli ışık efekti fotoğraflarınızda bulunmuyorsa, dijital makyaj programıyla istediğiniz düzenlemeyi kolay ve rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Make Up Isntrument 6.2 Build programıyla birlikte fotoğraflarınızda istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz, gözlerinizin farklı renkte çıktığı ve yüzünüzde oluşan lekelerin fotoğraflarınızda görünmemesi için ücretsiz ve basit olan bu programla çok rahat bir şekilde oynamalar yapabilirsiniz. fotoğrafınızda yapacağınız her türlü değişikliği resim dosyası olarak kolayca kaydedebilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Make Up Isntrument 6.2 Build programı, yüzünüzde ve istediğiniz yerde değişiklik yapmanızı sağlayabilir. fotoğrafın mat çıkması durumunda efekt ekleyerek fotoğrafınızı daha renkli hale getirebilirsiniz. Yüzünüzde bulunan çizgilerden rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Dijital makyaj programıyla vücudunuz da bulunan kalıcı leke ve dövmelerden de istediğiniz gibi kurtulabilirsiniz.

Make Up Isntrument 6.2 Build programı fotoğraflarınız jpg, png gibi pek çok farklı resim dosyası olarak kaydetmenizi sağlar.

makeup_instrument_

Lisans: Deneme Sürümü

Boyut: 3.17 MB

Dil Desteği: İngilizceTürkçe

İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP/Win2000

Üretici: Timur Fatykhov

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146