MakeHuman 1.0.1 İndir – Kapsamlı Tasarım Programı Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.0.1
Eklenme: Haziran 16th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 188.48 Mb
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
241 views

MakeHuman açık kaynaklı kodlama dili ile yazılmış üç boyutlu tasarım yapmanızı sağlayan bir programdır. Tamamen ücretsiz olarak siz tasarımcılara sunulan bu program sayesinde gerçekçi tasarımlar yapabilir , daha sonra yaptığınız tasarımlarınızı yer aldığınız projelerde sunabilir , kullanabilirsiniz.

mhuman

MakeHuman ile yapılmış tasarımlar CCo lisansına sahip ve istediğiniz yerlerde kullanma şansınızı sizlere sunuyor . Programın kullanımı oldukça basit ve arayüzü anlaşılır ve kullanışlı yapılmaya çalışılmış aynı zamanda bunu yaparken de fonksiyonellikten ödün vermemeyi başarmışlar.

Sponsorlu Baglantilarlar

Programın temel olarak işlevlerinden bahsedecek olursak normal bilgisayar kullanıcılarının da eğlenerek kullanabileceği bir program türü , insan vücudu tasarımları üzerine yoğunlaşan MakeHuman’da Yaş , cinsiyet , boy ve kilo gibi özellikleri seçtikten sonra vücut proporsiyonlarını ve yüz tiplerini seçerek istediğiniz özelliklerde bir insan yaratabilirsiniz. Bu konuda kullanıcılarına geniş özelleştirme seçecenekleri sunan MakeHuman ince detaylara , gözler , burun , kulak , yanak , boyun , eller , ayaklar ve daha fazla organ üzerinde de çalışmanızı sağlıyor.

Özellikle oyun tasarımlarında işinize yarayabilecek olan bu kapsamlı tasarım programı , detaylı insan modellemesi yapmanız gerektiğinde ücretsiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Tavsiyelerim arasında yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146