MacGyver Deadly Descent (iOS) İndir – iPhone ve iPad için Bulmaca Oyunu Download

Lisans / Fiyat: Ücretli
Eklenme: Haziran 8th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 83.4 Mb
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
4 views

MacGyver eski ve unutulmayan dizinin oyunu unutulmamayı sürdürmek için iPhone ve iPad ‘i de unutmayıp iOS işletim sistemi içinde oyununu piyasaya sürmüştür. Sizi oyunun içerisinde hafızanızı , hızlı düşünebilme yeteğinizi kullanabileceğinizi göstermeniz gerektiren bir oyundur.

MacGyver Deadly Descent'in

Sponsorlu Baglantilarlar

MacGyver Deadly Descent‘in hikayesine göre bu hikayede dünyaya tehtit saçan bir bilgisayar virüsünü yok etmek tek göreviniz .  Bunu yapabilmek için D.A.W.N laboratuvalarını ziyaret etmeniz gerekiyor. Bu görevi yaparken karşınıza çıkacak 6 farklı bulmaca bulunmakta ve hafızanızı zorlamanız gerekiyor. Düşünce hızınızı ve yaratıcılığınızı da kattığınız bu bölümde geçemediğiniz bölümler varsa , oyun içerisinden indirebileceğiniz bir hile uygulaması da mevcut.

Görsellerin kaliteli olmamasına aldanmamak gerekir çünkü oyunun konseptinde bulmaca çözmek olduğundan dolayı yeteri kadar kapsamlı ve komplike bir hikaye mevcut . Oyunun içeriğindeki detay sizin aklınızı allak bullak edecek. MacGyver Deadly Descent dizisinin arkadasındaki beyin olan Lee David Zlotoff bulmacaları bizzat kendisi hazırlamış dolayısıyla ekibin çalışmasına hayran olan kitlenin kaçırmaması gereken bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146