M3 Format Recovery Free 3.6 İndir – Ücretsiz Veri Kurtarma Programı Download

Eklenme: Ocak 30th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
247 views

M3 Format Recovery Free, Recovery yani kurtarma nın bu tarz programların ne işe yaradığını bilmeyen bilgisayar kullanıcıları için kısaca bilgilendirmek isterim. Daha önce biçimlendirdiğiniz sabit disklerinizi , disk sürücüleri üzerindeki verileri , silinen verileri ve sistem hatalarından kaynaklanan ve kaybolan verileri kurtarmaya olanak sağlayan programlardır . M3 Format Recovery Free ‘nin ayrıcalıklarından biri ise adından da anlaşıldığı gibi programın ücretsiz olmasıdır.

formatreco

Bu program hardisk’in üzerinde yer alan bütün bölümleri tarayarak kurtarabilecek olan bütün dosyaların listesini sizlere sunar ve kullanıcılar tarafından kurtarmak istediğinizi ve geri dönüştürmek istediklerinizi tek tek seçerek geri yükleyebilirler.

Bu türdeki programların çoğunda bulunmayıp M3 Format Recovery Free de bulunan özelliklere de değinecek olursak ; Listeleme esnasında gösterdiği verileri silinmeden önceki ismiyle göstermesi örneğin asd123.jpg adlı resminizi kurtarma esnasında jpg.jpeg olarak karşınıza sunmuyor direk asd123.jpg olarak görüyorsunuz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Oldukça sade ve anlaşılır bir arayüzüyle kullanıcılarını karşılayan M3 Format recovery kurulumu da oldukça basit . Kurtarmayı ise bilgisayarınız üzerinde yer alan ve veri kaybı yaşadığınız sürücüyü seçerek ardından next(ileri) butonuna tıklamak program sizler için bu sürücüyü tarar ve analiz eder. Tarama işleminin ardından karşımıza çıkan pencere de olasılıklı olan kayıplarımızı buluruz ve istediklerimizi seçerek geri yükleyebiliriz.

Tarama işlemi uzun sürebilir . Bunun nedeni de aslında M3 Format Recovery programımın işini titiz yapması , kaybolan verilerinizin neredeyse tamamına yakınını listelemeyi başardığı için işi baya uzun sürüyor . Formatladığınız sabit diskler üzerindeki verileri, yanlışlıkla sildiğiniz dosyalarınızı ya da sistem hatasından dolayı kaybolmuş verilerinizi kurtarmak için kullanabileceğiniz mükemmel bir program ayrıca ücretsiz olması da biz bilgisayar kullanıcıların tercihi için ön plana çıkmasını sağlıyor.

M3 Format Recovery Free Özellikleri:

  • 1 GB’a kadar veri kurtarma
  • 600’den fazla dosya formatı için destek
  • Sabit disk, USB bellek ve hafıza kartlarından veri kurtarma
  • Geri yükleme gerçekleştirmeden önce dosyaları önizleme şansı

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 3.02 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: M3 Technic 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146