Live for Speed: S2 0.6E İndir – Online Yarış Simülasyonu Oyunu Download

Eklenme: Ocak 9th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
6.610 views

Live for Speed,  oyunu gayet gerçekçi bir şekilde yapılmış yarış simülasyonudur. Onlıne olarak yarış yapmak isteyen kullanıcılar için çok zevkli ve keyifli bir oyundur. Yarış simülatör oyunları  severler arasında en fazla tercih edilen oyundur. Live for Speed oyunu oyuncularına hiç bir şekilde yarışlarda yardımda bulunmamaktadır. Bu yüzden oyuncuların klavyeyle oynamaması tavsiye edilmemektedir. Klavyeyle oynadığınızda oyunun bütün özelliklerinden yararlanılamamaktadır. Oyun için asıl tercih edilmesi gereken direksiyondur. Direksiyon yardımıyla birlikte rakiplerinizle daha iyi mücadele edebilirsiniz. Yarış esnasında oyun reaksiyon verdiği için direksiyonla oyunu oynama esnasında arabayı daha iyi kontrol edebilirsiniz.

Live for Speed, oyunu tek başınıza bilgisayara karşı oynayabileceğiniz gibi asıl zevkli olan kısım onlıne olan geröek yarışmacılara karşı oynayacağınız oyundur. Oyun tamamen gerçeğe uygun gibi yapılmaktadır. Pitstop bile yapmanızı sağlamaktadır. Yapacağınız pitstoplarınızın zamanlarınızı yarışı kazanmanız için çok iyi ayarlamanız gerekmektedir.

Sponsorlu Baglantilarlar

lfs_live_for_speed_s2_1

 

Oyunun bu sürümü sadece deneme olduğu olduğundan sadece 3 araba ve sadece bir pist bulunmaktadır. oyunun tamamını oynayabilmeniz için oyun anahtarını satın almanız gerekmektedir.

Lisans: Deneme Sürümü

Boyut: 135.51 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: Live For Speed

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146