Launchy 2.5 – Hızlı Bir Şekilde Dosya Açma Programı İndir

Eklenme: Ağustos 26th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
62 views

Launchy masaüstünde çalışan, dilediğiniz an görüntüleyip gizleyebileceğiniz, açık kaynak kodlu bir araç çubuğudur. Başlat menüsünde yer alan programları bir kaç anahtar kelime yazarak kolay bir şekilde açmanızı sağlar.

Program öntanımlı olarak Başlat menüsü öğeleri tanıma fonksiyonu tanıma ayarları ile gelirken isterseniz kendi belirlediğiniz klasörleri ekleyerek kullanabilirsiniz.

Launchy 2.53

Programı kullanabilmek için yükleme işlemi sonrasında Alt + Boşluk (space) tuşlarına basarak programın görüntülenmesini sağlayın. Ardından açılan küçük pencerede açmak istediğiniz programın bir kaç harfini yazın. Program ismi ve simgesi görüntülenecektir. Bu simgeye tıklayarak programı kolay bir şekilde açabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Tema ve eklenti desteği sayesinde hem görünümü değiştirebilir hem de programa yeni özellikler ekleyebilirsiniz.

Windows açılışında otomatik olarak başlayan program siz ilgili tuş kombinasyonuna basarak programı açana kadar arkaplanda çalışır ve sizi rahatsız etmez.

Tercihe göre kısayol tuş kombinasyonu değiştirilebilir.

Programı kaldırmak istediğinizde hata uyarısı alırsanız sistem tepsisinde (saatin yanı) program simgesine sağ tıklayarak programdan çıkış yaptıktan sonra kaldırma işlemine devam ediniz.

Lisans: Freeware/Ücretsiz

Yayımcı: Josh Carlin

Boyut: 4.3 MB

Dil: Türkçe

Sistem: Windows XP/7/Vista

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146