KuranSureleri İndir (iOS) – iPhone ve iPad İçin Kuran Sureleri Uygulaması İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Haziran 29th, 2014
Dil: Türkçe
Boyut: 108 MB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
21 views

iPhone ve iPad İçin Kuran Sureleri Uygulaması İndir

Kuran Sureleri uygulaması iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad mobil cihazlarında ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Kuran Surelerinin yer aldığı bir uygulamadır. Uygulamanın tasarımı çocuklara yönelik olduğunu ve çocukların Kuran-ı Kerim’de yer alan sureleri öğrenmelerini hedefleyen bir proje içindedir. Diyanet İşleri Bakanlığı tarafından yapılan bu ücretsiz uygulama sayesinde çocuklarınız Kuran’da yer alan sureleri kolay bir şekilde öğrenebilecektir.

Çocuklar için hazırlanan Kuransureleri uygulaması sayesinde anlaşılması zor olan sureler ve anlamları kolaya indirgenerek çocukların anlayabileceği bir dilde anlatılmaktadır.

Kuransureleri uygulaması renkli ve eğlenceli bir şekilde kutsal kitabımızda yer alan Sureleri anlatarak çocukların daha kolay bir şekilde anlamalarını hedeflemektedir.

Sponsorlu Baglantilarlar

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından ücretsiz olarak sunulan bu uygulamada sesli okuma desteği de sunulmakta. Yani yer uygulama içerisinde yer alan konuları sesli olarak da dinlemek mümkün. Son derece şık ve eğlenceli görünen bir arayüz üzerine inşa edilmiş olan KuranSureleri çocuklarına dini bilgiler vermek isteyen aileler tarafından mutlaka denenmesi gereken uygulamalar arasında yer alıyor.

Sizde çocuklarınız için Diyanet İşleri Bakanlığı tarafından hazırlanan bu ücretsiz uygulamayı mobil cihazınıza indirerek çocuğunuzun daha kolay bir şekilde Kuran-ı Kerim’i anlamasını sağlayabilirsiniz.

KuranSureleri-ios

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146