Kur`an-ı Kerim İndir – iOS – iPhone ve iPad için Kur’anı-ı Kerim Uygulaması Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Haziran 29th, 2014
Üretici: Diyanet İşleri Bakanlığı
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
117 views

iPhone ve iPad için Kur’anı-ı Kerim Uygulaması

Diyanet İşleri Bakanlığı tarafından hazırlanmış olan Kur’an-ı Kerim uygulaması sayesinde istediğiniz her an kutsal kitabımız olan Kur’an-ı Kerim’e ulaşabilir ve okuyabilirsiniz.

Bakanlığın hazırlamış olduğu bu eşsiz uygulama ile artık Kur’an-ı Kerim’i okumak hiç bu kadar kolay olmadı. Uygulamayı indirdikten sonra ilk girişinizden itibaren sanki gerçekten Kur-an okuyormuş hissi veren bir arayüze sahiptir. Kuran’da yer alan ayetler tek başına tek bir sıra halinde verilmek yerine Kur’an-ı Kerim’in tamamında verilmesiyle size daha iyi bir his vererek okurken büyük bir haz alabilmenizi sağlamaktadır.

Uygulamayı iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarında kullanabilirsiniz. Uygulamanın özelliklerine bakacak olursak ilk göze çarpan ayetleri uzaklaştırma ve ya yakınlaştırma işlemi yapabilmekteyiz. Bu sayede okuma zorluğu çekmeden ayetleri yaklaştırıp yada uzaklaştırıp kolay bir şekilde okumamıza olanak sağlamaktadır.

Sponsorlu Baglantilarlar

Ayrıca okuyamadığınız bir kısım olduğunda o kısmı seçerek uygulamanın sizin için okumasını isteyebilirsiniz. Bu sayede zorluk çektiğiniz ya da sizin yerine okumanızı istediğiniz bölümleri uygulamaya okutarak dinleyebilirsiniz.

Uygulamada bulabileceğiniz özellikleri şu şekilde sıralayabilirim;

  • Gerçekten Kur’an okuyormuş hissi
  • Sesli okuma desteği
  • Not alma ve istediğiniz yerden devam etme özelliği
  • Sureler ve Ayetler
  • Gelişmiş arama fonksiyonu
  • Sosyal medya desteği ile paylaşım imkanı
  • Meal görebilme

Eğer siz de kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’e daima erişim sağlayabileceğiniz faydalı ve ücretsiz bir uygulama arıyorsanız, Kur’an-ı Kerim uygulamasını deneyebilirsiniz.

Kur'an-ı_Kerim

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146